Start time | 04-06-2019 10:00 |
Closing time | 18-06-2019 19:25 |
Wagen in technische goede staat, deze start rijdt en remt. Het koetswerk en interieur zijn in gebruikte staat met normale gebruikssporen gezien de leeftijd.
Schatting van de veilingmeester: €14.000,- a €16.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankemente