Date de départ | 10-05-2022 10:00 |
Heure de fermeture | 24-05-2022 21:07 |
Karel Appel | Happy Cat | kleurenlitho | 82x64 cm | in de steen gesigneerd | uit 1978 | Dit werk wordt door de eigenaar opgestuurd, verzendingskosten België: € 18, Nederland/Frankrijk / Duitsland: €25