Date de départ | 10-05-2022 10:00 |
Heure de fermeture | 24-05-2022 21:06 |
Andy Warhol | Mick Jagger | Kleurenoffset-litho | 83x56cm | in de druk gesigneerd | Dit werk wordt door de eigenaar opgestuurd, verzendingskosten België: € 18, Nederland/Frankrijk / Duitsland: €25