Numéro du lot 183: Jimmy Kets (1979 - ) |
Précédent |
Numéro du lot 183: Jimmy Kets (1979 - )
PrécédentCette enchère est fermée, vous ne pouvez plus faire d'offre sur le lot
Heure de fermeture | 21-12-2021 21:31 |
"Panamarenko en Eveline"
Foto
GESIGNEERD DOOR PANAMARENKO
Jimmy Kets (1979 * ) is een Belgische fotograaf. Kets begon zijn carrière als persfotograaf voor de krant De Morgen, die hij later zou inruilen voor De Standaard. Sinds 2007 is hij lid van het Belgische foto
Foto
GESIGNEERD DOOR PANAMARENKO