Lot number 183: Jimmy Kets (1979 - ) |
Previous |
Lot number 183: Jimmy Kets (1979 - )
PreviousThis auction is closed, biddings on the lot are no longer possible
Closing time | 21-12-2021 21:31 |
"Panamarenko en Eveline"
Foto
GESIGNEERD DOOR PANAMARENKO
Jimmy Kets (1979 * ) is een Belgische fotograaf. Kets begon zijn carrière als persfotograaf voor de krant De Morgen, die hij later zou inruilen voor De Standaard. Sinds 2007 is hij lid van het Belgische foto
Foto
GESIGNEERD DOOR PANAMARENKO