Lot number 19: PANAMARENKO – Raketvliegtuig (Propan Propuls) |
Next |
Lot number 19: PANAMARENKO – Raketvliegtuig (Propan Propuls)
NextThis auction is closed, biddings on the lot are no longer possible
Start time | 01-06-2021 10:00 |
Closing time | 15-06-2021 20:33 |
Lithografie (kleur)
2003
75 cm x 55 cm (groot werk)
Met de hand gesigneerd en genummerd door Panamarenko
Nummer 70/90 (editie op 90ex.)
Mooie grote litho Panamarenko, in nieuwstaat.
Het werk is nooit ingelijst.