Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-08-2019 14:00 |
Sluitingstijd | 20-08-2019 20:18 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
VW Kever - 1969. In het verleden werd deze kever volledig gerestaureerd. Zo is de motor voorzien van een dubbele carburator. Het koetswerk werd zowel binnen als buiten gespoten. Het interieur volledig vernieuwd en voorzien van Porsche voorstoelen. Ook de wielen doen denken aan Porsche. De wagen start, rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €8.500,- a €9.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €8.500,- a €9.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.