Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-08-2019 14:00 |
Sluitingstijd | 20-08-2019 19:57 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
Deze Golf I GTI is een zeldzaamheid gezien het eerste type GTI, en dit met kleine achterlichten. De GTI werd oorspronkelijk door het fabriek uitgeleverd in Italië waar deze gereden heeft tot 09/2014. Toen is de wagen opgekocht door een officiële Belgische VW dealer die daarna een nut & bolt restauratie uitvoerde. De GTI werd geleverd met volgende fabrieksopties:
- M 034 - Standlicht-Kontrolleuchte
- M 050 - Handbrems- und Zweikreisbrems-Kontroll-Leuchte
- M 184 - Dreipunkt-Automatik-Sicherheitsgurte vorn
- M 430/568 - Wärmeschutzverglasung grün
Daarnaast heeft deze GTI het "Tietendashboard", Spucknaf stuurwiel en recarostoelen (af fabriek). Het geboortecertifikaat afgeleverd door VW vertelt ons verder:
- Modell: 171 332, VW Golf GTI, 5-gang
- Motor: EG: 110 PS/81KW, 1,6 liter
- Farbe: L 041 schwarz
- Stoff "Dessin Grosskaro" scharzsilber/schwarz
- Gebaut am: 25, oktober 1979
- Ausgeliefert ab Werk am: 29. oktober 1979
- Bestimmungsort: Italien, Verona
Dit attest werd afgeleverd door "Stiftung AutoMuseum Volkswagen"
De wagen heeft een goede 2.000km gereden sinds restauratie.
Schatting van de veilingmeester: €36.000,- a €39.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
- M 034 - Standlicht-Kontrolleuchte
- M 050 - Handbrems- und Zweikreisbrems-Kontroll-Leuchte
- M 184 - Dreipunkt-Automatik-Sicherheitsgurte vorn
- M 430/568 - Wärmeschutzverglasung grün
Daarnaast heeft deze GTI het "Tietendashboard", Spucknaf stuurwiel en recarostoelen (af fabriek). Het geboortecertifikaat afgeleverd door VW vertelt ons verder:
- Modell: 171 332, VW Golf GTI, 5-gang
- Motor: EG: 110 PS/81KW, 1,6 liter
- Farbe: L 041 schwarz
- Stoff "Dessin Grosskaro" scharzsilber/schwarz
- Gebaut am: 25, oktober 1979
- Ausgeliefert ab Werk am: 29. oktober 1979
- Bestimmungsort: Italien, Verona
Dit attest werd afgeleverd door "Stiftung AutoMuseum Volkswagen"
De wagen heeft een goede 2.000km gereden sinds restauratie.
Schatting van de veilingmeester: €36.000,- a €39.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.