KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 20-08-2019 19:41 |
Deze 2CV is zo uit het leven gegrepen. Daarmee bedoelen we ongerestaureerd "dans son jus". Echter wel steeds goed op punt gehouden en onderhouden. Zo zijn de vloerplaten reeds vervangen (gedeeltelijk). Het chassis is vervangen door een gegalvaniseerd exemplaar! De carburator is nieuw. De banden zijn vervangen door 4 nieuwe. Verder is het koetswerk en bekleding in algemene goede staat met normale gebruikssporen gezien de leeftijd. Verder start en rijdt de wagen. Ook leuk om weten is dat deze 2CV origineel Duits geleverd is. Voor de Duitse markt diende de 2CV aangepast worden met onderandere een achteruitrijlicht, hoofdsteuntjes vooraan en een knipschakelaar voor de grootlichten.
Schatting van de veilingmeester: €9.500,- a €11.000,-