KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 16-04-2019 10:00 |
Sluitingstijd | 30-04-2019 19:37 |
Wagen afkomstig van eerste eigenaar. Omgebouwd tot lichte vracht, 4 sneeuwbanden met alu velgen 18", Originele zetel achter + hoofdsteunen + metalen rek zijn voorhanden
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.