KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 11-12-2018 20:11 |
VOERTUIGGEGEVENS - MERK: Citroën - TYPE: Burton - CC: 602 - KW: 20 - BRANDSTOF: Benzine - VIN: VF7AZKA00KA196591 - AFGELEZEN KMSTAND: - INGEBRUIKNAME: 30/06/1986 - AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België - Exportdoc./Importdoc/705: NEE - Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA - Keuringsbewijs (ja-nee): JA - Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA! - BTW-/Margewagen: Marge BESCHRIJVING: Fantastische rijprestaties! De rijprestaties van de Burton zijn zoals je van een sportwagen mag verwachten. Zijn lage gewicht van 500 kg, de aerodynamische vormgeving en uitstekende wegligging maken de Burton een perfecte rallyauto. Rijden in deze nostalgische sportwagen is dan ook echt een belevenis op zich. In Belgie heeft Burton zelfs een eigen raceteam, waarmee de 24h van Franchorchamps wordt gereden. Klassieker met A-label De Burton is gebouwd op een 2CV onderstel, waardoor kosten voor aanschaf, wegenbelasting, vervangende onderdelen en verzekering erg laag zijn. Toch rijdt een Burton anders dan een 2CV. Hij remt, accelereert én veert veel beter dan een Eend. Over het brandstofverbruik hoeft u zich geen zorgen te maken: met 1 op 20,7 is de Burton een extreem zuinige sportwagen. Met recht draagt de Burton dan ook al jaren de titel ‘Enige klassieker met A-label’! Deze Burton is totaal gerestaureerd van A tot Z. Het lakwerk is fantastisch alsook het interieur. Zelfs de draagarmen en onderliggende koetswerkdelen zijn gepoederlakt uit pure passie! Een Burton is echter niet op de weg te krijgen in België. Vandaag toch niet meer omdat deze geweigerd worden op de keuring. Deze Burton heeft een volledige homologatieprocedure doorlopen en bezit daardoor over een "Individueel goedkeuringscertificaat" of gelijkgesteld gelijkvormigheidsattest. Daardoor is de wagen simpel voor te rijden op de keuring en in te schrijven als oldtimer of dagelijks gebruik. Dit is een ontzettende meerwaarde! Schatting van de veilingmeester: €20.000,- a €22.500,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. - OPTIONELE SERVICEPAKKETTEN - Team GT HammerTime bestaat uit 2 sterke teams die voor jou klaarstaan. Om je niet in de kou te laten staan met je aankoop via GT HammerTime voorzien we verschillende mogelijkheden om jou op weg te helpen! Op die manier kan je gerust en met volle hartelust genieten van de buitenkansen die we je aanbieden. Dus sla je slag, wij helpen je verder. - TRANSPORTpakket - (Prijs in functie van de afstand) . - STARTpakket* - (vanaf €299,- incl. BTW) Om je Classic Car op de weg te krijgen dient deze technisch in orde te zijn. Doe je beroep op het STARTpakket dan voorzien we je van: - een keuringsnazicht - een KEURING oldtimer - een bestek van herstelling (indien nodig) *Dit pakket omvat een vaststelling, echter geen herstelling. *Voertuig dient voorzien te zijn van geldige Belgische boorddocumenten of geldig 705 document. - SERVICEpakket - (Prijs op maat) Om zeker te zijn van je stuk voorzie je je Classic Car best van een degelijke servicebeurt. Gezien onze ervaring kunnen we je hier de juiste zorg op maat van jouw Classic Car bieden. Spreek ons aan voor de juiste details. - SHINEpakket* - (Prijs op maat) Wat is er mooier dan een vers gereconditioneerde Classic Car? Weinig! Net daarom voorzien we dit SHINEpakket. Hierdoor haal je het beste uit je Classic Car en bekom je per direct een waardetoename van jouw aankoop! Reconditionering van de lak incl. kleine lakcorrectie, de motorruimte, de wielkuipen en het interieur d.m.v. softcleaning Prijs in functie van de grootte & staat van het voertuig |