KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 11-12-2018 20:10 |
VOERTUIGGEGEVENS - MERK: Bentley - TYPE: Turbo R - CC: 6.753cc - KW:243 - BRANDSTOF: Benzine - VIN: SCBZS0TA9JCX22690 - KM: 169.692 - INGEBRUIKNAME: 04/01/1988 - AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België - Exportdoc./Importdoc/705: NEE - Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA - Keuringsbewijs (ja-nee): JA - Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA - Marge-/BTWwagen: BTW BESCHRIJVING: Bentley ging in de jaren 80 samen met Rolls. Waar Rolls stond voor comfort, luxe en je vooral "laten" rijden wilde Bentley zich onderscheiden door zelf bereden te worden. Ze wilden jonger en sportiever voor de dag komen maar nog steeds met overvloed aan luxe en klasse. En dat deden ze met de Turbo R. De R in "Turbo R" staat voor roadholding. Zo werden de stabilisatorstangen verstevigd, als ook de hydraulische veerbollen (af fabriek Citroën for Bentley) werden sportiever afgeveerd. Dit was ook nodig omdat Bentley een immense turbo (op vlak van omvang) installeerde. Dit zorgde ervoor dat het koppen (+ 600NM) meer dan voldoende was. Ondanks dat de motor het karakter heeft van een traagloper was en is dit zeer vlot. Het onderscheid ging verder in de separate koplampen in de neus, de dark chrome gril, sportievere en grotere velgen (grotere remmen) en een doorlopende middenconsole voorin. Deze Turbo R is er eentje van de tweede generatie met het juiste vermogen en versnellingsbak. Op basis van deze uitvoering heeft het model blijven bestaan tot 1998! De Bentley is de laatste tijd gebruikt als ceremoniewagen. Technisch gezien is er veel aangepakt waaronder: - Groot onderhoud incl. alle filters, & bougies - Turbosturing - Banden - Velgen - Zetelverwarming - Koplampen - Hydraulische veerbollen (ophanging) De staat van de wagen is goed. Het koetswerk correct met normale gebruikssporen gezien de leeftijd. Het interieur is zeer mooi. Het hout nog in goede staat met weinig zoninfectie (zeldzaam). De Turbo R is voorzien van zeldzame aluminium velgen. Het is tevens een Europees geleverd voertuig! Schatting van de veilingmeester: €22.000,- a €24.500,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. - OPTIONELE SERVICEPAKKETTEN - Team GT HammerTime bestaat uit 2 sterke teams die voor jou klaarstaan. Om je niet in de kou te laten staan met je aankoop via GT HammerTime voorzien we verschillende mogelijkheden om jou op weg te helpen! Op die manier kan je gerust en met volle hartelust genieten van de buitenkansen die we je aanbieden. Dus sla je slag, wij helpen je verder. - TRANSPORTpakket (Prijs in functie van de afstand) . - STARTpakket* (vanaf €299,- incl. BTW) Om je Classic Car op de weg te krijgen dient deze technisch in orde te zijn. Doe je beroep op het STARTpakket dan voorzien we je van: - een keuringsnazicht - een KEURING oldtimer - een bestek van herstelling (indien nodig) *Dit pakket omvat een vaststelling, echter geen herstelling. *Voertuig dient voorzien te zijn van geldige Belgische boorddocumenten of geldig 705 document. - SERVICEpakket (Prijs op maat) Om zeker te zijn van je stuk voorzie je je Classic Car best van een degelijke servicebeurt. Gezien onze ervaring kunnen we je hier de juiste zorg op maat van jouw Classic Car bieden. Spreek ons aan voor de juiste details. - SHINEpakket* (Prijs op maat) Wat is er mooier dan een vers gereconditioneerde Classic Car? Weinig! Net daarom voorzien we dit SHINEpakket. Hierdoor haal je het beste uit je Classic Car en bekom je per direct een waardetoename van jouw aankoop! Reconditionering van de lak incl. kleine lakcorrectie, de motorruimte, de wielkuipen en het interieur d.m.v. softcleaning Prijs in functie van de grootte & staat van het voertuig |