KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 11-12-2018 20:04 |
VOERTUIGGEGEVENS - Merk: Porsche - Type: 964 - 993 Recreation - CC: 3.600cc - KW: - Brandstof: Benzine - VIN: WP0ZZZ96ZMS461486 - KM: 94.385 miles - Ingebruikname: 1991 - Afkomst boorddocumenten.: Belgisch - Exportdoc./Importdoc/705: 705 douanevignet + - Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA -Amerikaans - Keuringsbewijs (ja-nee): NEE - Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE - Marge-/BTWwagen: Marge BESCHRIJVING: De Porsche 964 wordt vandaag aanzien als één van de ultieme rijders Porsche. Dit omdat er t.o.v. de voorgaande G-modellen gebruik is gemaakt van veel jongere technieken. En dat merk je, dit is een moderne auto op vlak van rijden. Een koppelrijk trekvermogen en een ontzettende romigheid maken van deze 964 een droom op wielen! Deze 964 is omgebouwd naar 993 model. En dat is grondig gedaan. De ombouw is in staal zoals het hoort. Verder lijkt gebruikt gemaakt te zijn van originele onderdelen. Zo is deze wagen voorzien van RS deurpanelen en de juiste velgen zijn gemonteerd. Het lakwerk vertoont enige gebruikssporen. De wagen heeft enige tijd stilgestaan in een droge stalling. Deze is net opgestart en draait en remt goed. Als driving project is de een interessant kavel, het dan ook de enige manier om met een 993 te rijden als oldtimer! De wagen is van 1990, en dus oldtimer. Geef deze Porsche de juiste aandacht en ieder geinvesteerde euro resulteert in een waardevermeerdering! Schatting van de veilingmeester: €35.000,- a €38.000,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. |