KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-11-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 20-11-2018 20:55 |
Litho van vijgen - H 87 cm - Breedte: 87 cm ingelijst in mooi frame + Butler bijzettafeltje opplooibaar H 35 - breedte: 66 cm