Kavelnummer 59: FORD TAUNUS - 1961 |
Vorige |
Kavelnummer 59: FORD TAUNUS - 1961
VorigeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-06-2018 19:59 |
MERK: Ford
TYPE: Taunus 12M SUPER P2 "Seitenstreifer" 60pk
CC: 1.500cc
KW: 44KW - 60PK!
VIN: 79647
KM: 95.291
INGEBRUIKNAME: 01/01/1961
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Zweden
Deze Ford Taunus 12M "Seitenstreifen" is een export model in Zweden geleverd. Hierdoor was de 1.500cc met 60pk origineel gemonteerd i.p.v. de 1.200cc motor voor de Duitse markt.
Dit maakt van deze Taunus een hebbeding en interessant voor de verzamelaar.
De Taunus heeft een deelrestauratie ondergaan. Hiervoor is het lakwerk aangepakt en voorzien in de originele kleurstelling zoals deze de fabriek verlaten heeft. Het interieur is origineel gebleven en in nette gebruikte staat. De gebruikssporen vallen in het niets wetende dat het nog het originele interieur is.
De wagen start, rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €12.500,- a €14.000,-