Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 19:51 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: MG B
TYPE: Cabrio
CC: 1.800cc
KW: 55kw
BRANDSTOF: Benzine
VIN: GHN5UB240245G
KM: 84.694 miles
INGEBRUIKNAME: 28/02/1971
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Nederland, ingevoerd
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA, Nederlands
Keuringsbewijs (ja-nee): Ja, Nederlands
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): Nee
Reserveprijs: €12.500,-
EIGENAAR:
Stim bvba
BESCHRIJVING:
Prachtige MG B in algemeen goede staat. Het lakwerk is netjes, het interieur mooi. Technisch is de wagen algemeen goed. Prachtige wagen om deze zomer van te genieten! Simpelweg instappen en rijden!
Schatting van de veilingmeester: € 16.000,- a €18.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: Cabrio
CC: 1.800cc
KW: 55kw
BRANDSTOF: Benzine
VIN: GHN5UB240245G
KM: 84.694 miles
INGEBRUIKNAME: 28/02/1971
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Nederland, ingevoerd
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA, Nederlands
Keuringsbewijs (ja-nee): Ja, Nederlands
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): Nee
Reserveprijs: €12.500,-
EIGENAAR:
Stim bvba
BESCHRIJVING:
Prachtige MG B in algemeen goede staat. Het lakwerk is netjes, het interieur mooi. Technisch is de wagen algemeen goed. Prachtige wagen om deze zomer van te genieten! Simpelweg instappen en rijden!
Schatting van de veilingmeester: € 16.000,- a €18.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.