Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 20:30 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: Alfa Romeo
TYPE: Giulia 1300 TI
CC: 1.300cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: AR1087911
KM:
INGEBRUIKNAME: 01/06/1972
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
Exportdoc./Importdoc/705: NEE
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): JA
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Plaats voor 4 tot 5 personen. Gezinswagen in de week. Circuitwagen in het weekend. Zo werd deze Giulia omschreven destijds door Alfa Romeo. En het is duidelijk waarom. Veelzijdig door de ruimte. Maar zeer sportief opgevat en ontwikkeld. Bredere banden, dubbel bovenliggende nokkenas en dubbele carburator. Deze Giulia heeft de sportiviteit in zijn genen zitten!
Dit alles maakt de Giulia een gewild verzamelobject in deze topstaat. Of de ideale auto om locale rally's te rijden.
Dit exemplaar is bijzonder. Bijzonder door zijn uitrusting, samenstelling en staat. De gewelfde kofferklep. De uitgesneden rugleuning achteraan. De luxe aan boord door de weelderige materialen en kleurencombinatie. Perfect dashboard in leder bekleed. Nog totaal origineel zonder schade van de zon. Ongerestaureerd en toch zo mooi.
Het lakwerk is ooit herdaan in de originele kleur en dat is meer dat netjes te noemen. Zelden kom je ze in deze staat tegen!
Schatting van de veilingmeester: €18.000,- a €20.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: Giulia 1300 TI
CC: 1.300cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: AR1087911
KM:
INGEBRUIKNAME: 01/06/1972
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
Exportdoc./Importdoc/705: NEE
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): JA
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Plaats voor 4 tot 5 personen. Gezinswagen in de week. Circuitwagen in het weekend. Zo werd deze Giulia omschreven destijds door Alfa Romeo. En het is duidelijk waarom. Veelzijdig door de ruimte. Maar zeer sportief opgevat en ontwikkeld. Bredere banden, dubbel bovenliggende nokkenas en dubbele carburator. Deze Giulia heeft de sportiviteit in zijn genen zitten!
Dit alles maakt de Giulia een gewild verzamelobject in deze topstaat. Of de ideale auto om locale rally's te rijden.
Dit exemplaar is bijzonder. Bijzonder door zijn uitrusting, samenstelling en staat. De gewelfde kofferklep. De uitgesneden rugleuning achteraan. De luxe aan boord door de weelderige materialen en kleurencombinatie. Perfect dashboard in leder bekleed. Nog totaal origineel zonder schade van de zon. Ongerestaureerd en toch zo mooi.
Het lakwerk is ooit herdaan in de originele kleur en dat is meer dat netjes te noemen. Zelden kom je ze in deze staat tegen!
Schatting van de veilingmeester: €18.000,- a €20.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.