Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 21:21 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: Porsche
TYPE: 964 WTL 1 of 5 original Belgian delivered cars
CC: 3.600cc
KW: 184kw
BRANDSTOF: Benzine
VIN: WPOZZZ96ZPS402123
KM: 80.087
INGEBRUIKNAME: 03/1993
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
Exportdoc./Importdoc/705: NEE
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): JA
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA
BESCHRIJVING:
Deze 964 is een anniversary kundenwunsch. Deze lijn werd gelanceerd na de voorgaande genummerde anniversary edition. De voorgaande editie was genummerd in oplage met vastgelegde opties en kleurenpallet. Gezien het succes hiervan en de vraag naar meer vrijheid is er een beperkte oplage bestelbaar geweest die vrij samen te stellen was, met andere woorden nog exclusiever.
Onderzoek heeft aangetoond dat van deze kundenwunsch anniversary edition welgeteld 5 wagens geleverd zijn in België. Deze 964 werd geleverd bij de dealer in Geel.
De laatste 4 jaren is de wagen van boven tot onder vernieuwd. Hiervan zijn facturen beschikbaar van in totaal meer dan €30.000! Zo onderging de motor een totaalrevisie en werden alle slijtageonderdelen vernieuwd. Alles werkt naar behoren, inclusief de airco. Het lakwerk is grotendeels origineel. Daar waar nodig werden beschadigingen aangepakt maar er is bewust gekozen om zoveel mogelijk originele fabriekslak te behouden, en dat is zeker en vast een meerwaarde. Verder is er gebruikt gemaakt van Porsche OEM onderdelen, zoals de voorruit, velg en dergelijke.
We spreken hier van een zeer hoge kwaliteit en dat zie je, voel je en hoor je.
Schatting van de veilingmeester: €125.000,- a €130.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: 964 WTL 1 of 5 original Belgian delivered cars
CC: 3.600cc
KW: 184kw
BRANDSTOF: Benzine
VIN: WPOZZZ96ZPS402123
KM: 80.087
INGEBRUIKNAME: 03/1993
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
Exportdoc./Importdoc/705: NEE
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): JA
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA
BESCHRIJVING:
Deze 964 is een anniversary kundenwunsch. Deze lijn werd gelanceerd na de voorgaande genummerde anniversary edition. De voorgaande editie was genummerd in oplage met vastgelegde opties en kleurenpallet. Gezien het succes hiervan en de vraag naar meer vrijheid is er een beperkte oplage bestelbaar geweest die vrij samen te stellen was, met andere woorden nog exclusiever.
Onderzoek heeft aangetoond dat van deze kundenwunsch anniversary edition welgeteld 5 wagens geleverd zijn in België. Deze 964 werd geleverd bij de dealer in Geel.
De laatste 4 jaren is de wagen van boven tot onder vernieuwd. Hiervan zijn facturen beschikbaar van in totaal meer dan €30.000! Zo onderging de motor een totaalrevisie en werden alle slijtageonderdelen vernieuwd. Alles werkt naar behoren, inclusief de airco. Het lakwerk is grotendeels origineel. Daar waar nodig werden beschadigingen aangepakt maar er is bewust gekozen om zoveel mogelijk originele fabriekslak te behouden, en dat is zeker en vast een meerwaarde. Verder is er gebruikt gemaakt van Porsche OEM onderdelen, zoals de voorruit, velg en dergelijke.
We spreken hier van een zeer hoge kwaliteit en dat zie je, voel je en hoor je.
Schatting van de veilingmeester: €125.000,- a €130.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.