KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 10-04-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 24-04-2018 21:01 |
MERK: MG TYPE: Midget - Frogeye CC: 1.300cc KW: 44kw BRANDSTOF: Benzine VIN: GAN5UA86441G KM: 88.309 miles INGEBRUIKNAME: 30/06/1970
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Nederland
Exportdoc./Importdoc/705: JA - Aanvraag tot inschrijving
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA - Nederlands
Keuringsbewijs (ja-nee): JA - Nederlands
BESCHRIJVING: MG ontwikkelde de Midget en leende de techniek van Mini. Dit maakte het voor MG mogelijk om een leuke interessante en betaalbare roadster te leveren. De MG Midget is hard van koets. Deze werd gerestaureerd in het verleden en voorzien van een Frogeye neus. Frogeyes zijn namelijk exclusief en vooral veel duurder.
Schatting van de veilingmeester: € 10.000,- a €11.500,-
Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag! Kom jezelf voorzien van je eigen oordeel en overtuig je van dit kavel.