KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 10-04-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 24-04-2018 20:17 |
MERK: Fiat TYPE: 500 - Giardiniera CC: 500 KW: BRANDSTOF: Benzine VIN: 317200 KM: 6.763 INGEBRUIKNAME: 1977
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Italië
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA- Italiaans
BESCHRIJVING: De Fiat 500 was in beperkte oplage te krijgen als Giardini, ofwel break. Deze Giardini was voorzien van een (heel) groot open dak, zelfmoorddeurtjes, ruime koffer met klapdeur en daaronder de 500cc motor. Deze Giardini heeft een leuk verhaal. Deze heeft dienst gedaan als doktersauto in Rome. Deze komt ook rechtstreeks van daar. Ze is ongerestaureerd met enkele charmante gebruikssporen maar ze is in algemeen goede gebruikte staat. Ze is vooral uitzonderlijk op vlak van uitvoering.
Schatting van de veilingmeester: €9.000,- a €11.000,-
Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van een eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.