KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 10-04-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 24-04-2018 20:31 |
MERK: Mini TYPE: Clubman CC: 1.100cc KW: BRANDSTOF: Benzine VIN: XC2W2622471A KM: 18.852 INGEBRUIKNAME: 15/06/1979
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Nederland
Exportdoc./Importdoc/705: JA - Aanvraag tot inschrijving
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): NEE
Keuringsbewijs (ja-nee): Ja - Belgisch
BESCHRIJVING: Mini Clubman - Het origineel! Zeer exclusief en moeilijk vindbaar! De Mini was destijds gekend voor haar vinnigheid, sportiviteit en hoge aaibaarheidsfactor. Dat succes wordt vandaag nog steeds verder gezet in de huidige modellen. Er is een beperkte oplage gemaakt van de Clubman destijds. Een langer chassis, grote koffer met klapdeurtjes en een andere neus maakten het onderscheid. Tegenwoordig is het moeilijk een originele Clubman te vinden. Dat samen met de onberispelijk goede staat van de wagen maakt dit een uniek aanbod! Deze Mini Clubman is gerestaureerd. Hier is ontzettend veel aangepakt, en grondig. Zo is het koetswerk strak en mooi gelakt. Technisch staat deze op punt en zo kunnen we merken dat de Clubman goed rijdt en remt. Het interieur is origineel en mooi. Verder is de Mini enkele maanden geleden gekeurd zonder opmerkingen. Het is ook een originele vierzitter (geen ombouw) en dat breng de waarde van de Mini per direct omhoog.
Schatting van de veilingmeester: €12.500,- a €15.000,-
Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.