KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 10-04-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 24-04-2018 22:01 |
MERK: Porsche TYPE: 911 - 964 Cabrio CC: 3.600 KW: 184kw BRANDSTOF: Benzine VIN: WP0ZZZ96ZLS471067 KM: 85.000 miles INGEBRUIKNAME: 15/09/1990
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Belgisch
Exportdoc./Importdoc/705:-
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): Ja
Keuringsbewijs (ja-nee): Ja
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): Nee
BESCHRIJVING: De Porsche 964 wordt vandaag aanzien als één van de ultieme rijders Porsche. Dit omdat er t.o.v. de voorgaande G-modellen gebruik is gemaakt van veel jongere technieken. En dat merk je, dit is een moderne auto op vlak van rijden. Een koppelrijk trekvermogen en een ontzettende romigheid maken van deze 964 een droom op wielen! Deze 964 Cabrio is een pure auto. Onverprutst en compleet uitgerust. Zo staat deze 964 is de originele kleurstelling, wit vanbuiten met donker blauw interieur. Het lakwerk is netjes met normale gebruikssporen gezien de leeftijd. Het interieur is origineel en hierop is hetzelfde oordeel van toepassing. De auto rijdt, schakelt en remt zoals het hoort. Om tot bij ons te geraken werd er 100km afgelegd. De 964 is een 3-tal jaar geleden door de eigenaar eigenhandig geïmporteerd uit USA en daarna verder technisch op punt gezet. Gezien de leeftijd van de wagen komt deze in aanmerking voor het oldtimerstatuut en dus zo goed als taksvrij. Deze is momenteel ook gekeurd en ingeschreven als oldtimer.
Schatting van de veilingmeester: €51.000,- a €54.000,-
Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Exportdoc./Importdoc/705:-
Keuringsbewijs (ja-nee): Ja