KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 16-01-2018 09:00 |
Sluitingstijd | 30-01-2018 20:33 |
FIAT 500 GIARDINIERA, datum eerste inschrijving: 1977, chassisnummer: 317200, afgelezen kmstand: 6.763Km, motorinhoud: 500cc
Brandstof: Benzine, versnellingsbak: Manueel
DOCUMENTEN: Italiaanse boorddocumenten.
EXTRA INFO:
De Fiat 500 was in beperkte oplage te krijgen als Giardiniera, ofwel break. Deze Giardiniera was voorzien van een (heel) groot open dak, zelfmoorddeurtjes, ruime koffer met klapdeur en daaronder de 500cc motor.
Deze Giardiniera heeft een leuk verhaal. Deze heeft dienst gedaan als doktersauto in Rome. Deze komt ook rechtstreeks van daar. Ze is ongerestaureerd met enkele charmante gebruikssporen maar ze is in algemeen goede gebruikte staat. Ze is vooral uitzonderlijk op vlak van uitvoering.
Schatting van de veilingmeester: 9.000 € - 11.000 €
EXTRA INFO: