KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 10-05-2022 10:00 |
Sluitingstijd | 24-05-2022 21:04 |
Andy Warhol (after) | 'Micky Mouse Multiple' naar het origineel uit 1986 |Lithografie op zwaar papier gesigneerd in de plaat |60*60 cm |Genummerd in potlood 921/2400 |Stempel op de achterzijde: CMOA gecertificeerd |Zwart glanzende composiet lijst met helder acrylglas |61*61*1,65 cm |Achteraan zuurvrij inlegvel en afgetapet in zwart |
Dit werk wordt door de eigenaar opgestuurd, verzendingskosten België: € 18, Nederland/Frankrijk / Duitsland: €25