KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 10-05-2022 10:00 |
Sluitingstijd | 24-05-2022 21:02 |
Christo | Wrapped Reichstag, Project for Berlin, 1971-95 | 2 artcards waarvan 1 gesigneerd door Christo + origineel stofstuk | Ingelijst in glanzend zilveren composiet frame met echt glas | Achteraan afgetapet in grijs, steun en zaagtandhanger |Afmetingen lijst: 31 x 21 x 1,4 cm |Uniek stuk |Dit werk wordt door de eigenaar opgestuurd, verzendingskosten België: € 18, Nederland/Frankrijk / Duitsland: €25