KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 08-02-2022 21:15 |
Niki de Saint Phalle (After)
Lithografie getekend in de plaat
Afmeting werk : 70x 100 cm
Niet genummerd
Lichte beschadigingen (zie fotos of kijkdag)
Afmeting werk : 70x 100 cm
Niet genummerd