KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 08-02-2022 20:40 |
Andy Warhol
The Philosophy of Andy Warhol (From A to B and Back Again
1975
Gesigneerd en gemonogrammeerd door Warhol
In dit boek praat Warhol over liefde, seks, roem, werk, succes; zijn jeugd, over NY, de explosie van zijn carrière, en leven onder beroemdheden.
Gele omslag met oranje linnen rug, initialen Warhol in zwart op voorkant.
Uit de collectie van Asger Jorn
Uitgever New York: Harcourt, Brace, Jovanovich
22*15 cm
Geschatte waarde: € 1950
1975
22*15 cm
Geschatte waarde: € 1950