KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 08-02-2022 20:38 |
Frank Maieu
Olie op paneel
Gesigneerd
Gedateerd 1977
195*130 cm
Geschatte waarde: € 5.000
Olie op paneel
Gesigneerd
Gedateerd 1977
195*130 cm
Geschatte waarde: € 5.000