KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 08-02-2022 20:20 |
Andy Warhol (after)
Marilyn Monroe
Lithografie ‘Marilyn Monroe’ gesigneerd in de plaat
Genummerd met potlood 830/2400 & Stempel op de achterzijde: CMOA gecertificeerd
60*60 cm
In perfecte staat
Dit werk wordt door de eigenaar opgestuurd, verzendingskosten België: € 18, Nederland/Frankrijk / Duitsland: €22
Marilyn Monroe
60*60 cm
In perfecte staat