KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 08-02-2022 20:15 |
"Schade"
Kleuren ets + boek |Litho: 15,5*22,5cm - Lijst: 26,5*34,5cm
Genummerd en handgesigneerd door Alechinsky. Betreft hier nummer 66/99.
Boek werd ook genummerd en gesigneerd.
Bladen zitten nog aan elkaar vast.
Bijzonder item
"Schade"
Bijzonder item