KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 01-06-2021 10:00 |
Sluitingstijd | 15-06-2021 20:16 |
Naam: Flying Tiger I
Jaar: 1998
Formaat: 46cm x 58cm
Kleurendruk
Het werk is met de hand gesigneerd en genummerd (met potlood) door Panamarenko zelf
Editie op 100 exemplaren + AP + XX. Dit is een AP (Artist Proof)
Prachtig en professioneel ingelijst in een plexibox. Kan zo aan de muur.
Opgenomen in overzichtscatalogus Multiples Deel 2 (1995-2002), nummer 77, pagina 32-33, afgebeeld met foto (boek Hans Theys, uitgave Galerie Jamar).