KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 19-01-2021 10:00 |
Sluitingstijd | 02-02-2021 20:10 |
Prachtige vintage woonwagen, ook wel circus- of pipowagen genaamd. Een kenmerk hiervan is het houtsnijwerk dat gebruikt werd voor de sier, pracht en praal en teken van rijkdom maar bovendien voor de stevigheid van de constructie en gewichtsbesparing. Ten slotte werden zulke wagens getrokken door paarden. De houten trekbeugel voor de paarden is tevens voorhanden.
De staat is fantastisch. Het houtwerk is gezond, het chassis is gerestaureerd en in goede staat. De vooras is voorzien van een voetrem en de ijzeren wielen zijn belegd met rubber.
Dit is een ideale eyecatcher als tiny house of verblijfplaats in een B&B.