KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 19-01-2021 10:00 |
Sluitingstijd | 02-02-2021 20:07 |
citroën ax gt phase 1
het model met carburatie en de meeste pk's.
origineel belgische wagen en geleverd met schuifdak.
wagen is voorzien van veerpootbrug en rolkooi.
het interieur en vloertapijt is afkomstig van een peugeot 106 gti, alsook de voorste remmen.
de achteras is recent gereviseerd en voorzien van schijven van een citroen saxo vts.
de ontsteking is ook net vervangen door een nieuw en verbeterd exemplaar.
shortshifter voor het strak schakelen en ultieme rijervaring.
vooran koni schokdempers
en citroen c5 lichtmetalen velgen, wit gepoedercoat.
recent een nieuwe koppaking gekregen.
alsook nog veel extra zeldzame citroen GT onderdelen erbij.
zoals een scherpe nokkenas van schrik en een extra aluminium culasse en nieuwe koppaking.
ultieme zeldzame hothatch.
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze bezichtiging om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
vooran koni schokdempers
ultieme zeldzame hothatch.