KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 10-11-2020 10:00 |
Sluitingstijd | 24-11-2020 21:11 |
Zeer mooie kever, in het verleden gerestaureerd. De wagen was afgekeurd, zoals te zien is op de foto van de keuringskaart. Deze opmerkingen werden allen hersteld. Zie opmerkingen op de keuringskaart. De wagen start, rijdt en remt.