KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 10-11-2020 10:00 |
Sluitingstijd | 24-11-2020 21:09 |
Boot in het verleden gerestaureerd volgens de originele blauwdruktekeningen van 1934. De boot bestaat uit mahoniehout en eik! Geleverd met buitenboordmotor en trailer. Tevens de zeilen zijn voorzien.
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze bezichtiging om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.