KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 10-11-2020 10:00 |
Sluitingstijd | 24-11-2020 21:13 |
VW Buggy in prachtige staat! Zowel het koetswerk als het interieur is in fantastische staat! Ook technisch zeer goed. De motor is volledig opgebouwd met dure onderdelen waaronder spaghetti uitlaat en dubbel Del Ortho carburatoren. Omdat de wagen van 1962 is is er geen gelijkvormigheid nodig in België wat zeer interessant is voor de keuring.
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze bezichtiging om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.