KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 10-11-2020 10:00 |
Sluitingstijd | 24-11-2020 21:07 |
Prachtige Lancia Beta Coupe. In zeldzame correcte toestand. Het lakwerk alsook het interieur is voorzien van enige gebruikssporen maar zo ontzettend mooi en zeldzaam om te zien. Een pure jaren 80 klassieker voorzien van heel leuke eigentijdse details en stickers.
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze bezichtiging om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.