KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 10-11-2020 10:00 |
Sluitingstijd | 24-11-2020 21:16 |
Mercedes-Benz G500 AMG V8 - 2001
Wagen voorzien van LPI (gasinjectie), installatie met geldige keuring en tank voorzien van 145l buikbare capaciteit (80%).
De AMG onderdelen zoals stootlijsten, wielen, bumper, uitlaten etc betreft originele onderdelen. De wagen bevindt zich in gebruikte toestand met enige tekenen van roest (herkenbaar voor deze modellen). Deze start, rijdt en remt.
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze bezichtiging om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.