KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 15-09-2020 08:00 |
Sluitingstijd | 29-09-2020 19:44 |
Daihatsu Taft 4x4 - 1982 - Het voertuig werd in het verleden gerestaureerd. Wagen voorzien van alle tijdsgebonden details en accessoires. Zelden kom je ze zo tegen. De wagen start, rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €10.000,- a €11.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba.