KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 15-09-2020 08:00 |
Sluitingstijd | 29-09-2020 19:36 |
Barnfind - De wagen is opgestart na enige tijd van stilstand. Deze start, rijdt en remt. Origineel voertuig, onverprutst. Wagen komt van sterfgeval. Boorddocumenten zijn zoek. Echter worden politieattesten wegens verlies meegeleverd. Hiermee kan de wagen terug aangeboden worden aan de keuring en ingeschreven.
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze bezichtiging om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.