Magazijnveiling BRECHT - deel 2
consumentengoederen
diversen
Veiling nummer 1482: Magazijnveiling BRECHT - deel 2
Onderdeel van combinatie
Er wordt veel op dit kavel geboden
Hoogste bieder
Nieuwe kavel
1
2
SORTEER OP CATEGORIE
Sorteer op kavel nummer
Sluitings datum
Hoogste bod
Aantal biedingen
De kavel is gesloten
16
61:
Accu schroefmachine ROCKWELL
De kavel is gesloten
6
62:
Lichtbak in loodglas
40cmx50cm
De kavel is gesloten
5
63:
Zware draadsnijset VIROUX
1/2", 1/8", 3/8", 1", 3/4", 1,5"
De kavel is gesloten
1
64:
Deco spiegel
36cm x 46cm
De kavel is gesloten
9
65:
Lot div Decoratie
De kavel is gesloten
31
66:
Div Camera's en lenzen
De kavel is gesloten
31
67:
Lot zilverwerk
De kavel is gesloten
30
68:
Verrekijker CCCP
De kavel is gesloten
18
69:
Oude Marifoon
niet compleet
De kavel is gesloten
7
70:
2 decokoffers
De kavel is gesloten
5
71:
Antiek pijpenrek
De kavel is gesloten
13
72:
Scheepsbel in messing
plm 30 cm
De kavel is gesloten
1
73:
2 Getekende foto's in kader
50cm x 60cm
De kavel is gesloten
2
74:
Waterverfschilderij WILL ANNOKEE
25cm x 30cm
De kavel is gesloten
4
75:
Ets/tekening LUNNEKE MAAN
getekend CAYMAX 19/30, 15cm x 30cm
De kavel is gesloten
3
76:
Olieverf op doek La Pinède 1980
60cm x 80cm
De kavel is gesloten
4
77:
Devotica
45cm
De kavel is gesloten
3
78:
Heggenschaar SASH AHS 48-22
De kavel is gesloten
14
79:
Chinese terracotta
De kavel is gesloten
3
80:
4 gourmet + 1 fondueset
1
2