Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-08-2019 14:00 |
Sluitingstijd | 20-08-2019 20:19 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
Prachtige Visa 11RE, komende van de eerste eigenaar! En dat zie je op elk vlak. Zo bevindt de wagen zijn in quasi volledig eerste lak zover wij het hebben kunnen inspecteren. Getuige daarvan is ook het ontbreken van verschillende gaatjes in de bumper om de nummerplaat te monteren. De passingen, de puntlassen, de kleurstempel op de veerpoot onder de motorkap, de aanwezige fabrieksstickers, etc. Dit getuigt allemaal van de fantastische originele staat. Dit kom je zelden tegen. De wagen start, stopt en rijdt.
Schatting van de veilingmeester: €4.500,- a €5.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €4.500,- a €5.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.