Numéro du lot 14: Citroën Burton - 1986 |
Suivant |
Numéro du lot 14: Citroën Burton - 1986
SuivantCette enchère est fermée, vous ne pouvez plus faire d'offre sur le lot
Données du lot
Date de départ | 06-08-2019 14:00 |
Heure de fermeture | 20-08-2019 19:36 |
Temps restant | - |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
Fantastische rijprestaties!
De rijprestaties van de Burton zijn zoals je van een sportwagen mag verwachten. Zijn lage gewicht van 500 kg, de aerodynamische vormgeving en uitstekende wegligging maken de Burton een perfecte rallyauto. Rijden in deze nostalgische sportwagen is dan ook echt een belevenis op zich. In Belgie heeft Burton zelfs een eigen raceteam, waarmee de 24h van Franchorchamps wordt gereden.
Klassieker met A-label
De Burton is gebouwd op een 2CV onderstel, waardoor kosten voor aanschaf, wegenbelasting, vervangende onderdelen en verzekering erg laag zijn. Toch rijdt een Burton anders dan een 2CV. Hij remt, accelereert én veert veel beter dan een Eend. Over het brandstofverbruik hoeft u zich geen zorgen te maken: met 1 op 20,7 is de Burton een extreem zuinige sportwagen. Met recht draagt de Burton dan ook al jaren de titel ‘Enige klassieker met A-label’!
Deze Burton is totaal gerestaureerd van A tot Z. Het lakwerk is fantastisch alsook het interieur. Zelfs de draagarmen en onderliggende koetswerkdelen zijn gepoederlakt uit pure passie! Een Burton is echter niet op de weg te krijgen in België. Vandaag toch niet meer omdat deze geweigerd worden op de keuring. Deze Burton heeft een volledige homologatieprocedure doorlopen en bezit daardoor over een "Individueel goedkeuringscertificaat" of gelijkgesteld gelijkvormigheidsattest. Daardoor is de wagen simpel voor te rijden op de keuring en in te schrijven als oldtimer of dagelijks gebruik. Dit is een ontzettende meerwaarde!
Schatting van de veilingmeester: €17.000,- a €19.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.