Cette enchère est fermée, vous ne pouvez plus faire d'offre sur le lot
Données du lot
Date de départ | 04-06-2019 10:00 |
Heure de fermeture | 18-06-2019 19:22 |
Temps restant | - |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
Wagen in eerlijk en correct staat met normale gebruikssporen. Het interieur werd vernieuwd. De cabriokap werkt. De wagen rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €26.000,- a €28.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €26.000,- a €28.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.