Date de départ | 05-02-2019 09:45 |
Heure de fermeture | 19-02-2019 20:48 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
De G-Klasse is één van dé iconen van gisteren, vandaag en nog meer van morgen, zeker omdat de productie van de G na ongeveer 38 jaar gestopt is. Deze G is er eentje van het type W463. Met dit type sloeg Mercedes een heel andere weg in met de G-Klasse vanaf 1990. De wagen was luxueuzer en voorzien van meer comfort. Het werd meer "auto" dan de voorganger maar behield zijn terreincapaciteit. Een succesverhaal zo blijkt vandaag. Deze G is in algemeen goede staat in vergelijking met vaak gelijkaardige wagens. Het koetswerk vertoont enige tekenen van leven maar niets dramatisch. Hetzelfde geldt voor het interieur. De wagen start en rijdt. Schatting van de veilingmeester: €15.000,- a €17.000,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.