Cette enchère est fermée, vous ne pouvez plus faire d'offre sur le lot
Données du lot
Date de départ | 27-11-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 11-12-2018 19:24 |
Temps restant | - |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
VOERTUIGGEGEVENS
- MERK: Mercedes-Benz
- TYPE: 290GD
- CC: 2.900
- BRANDSTOF: Diesel
- VIN: 46031217010806
- AFGELEZEN KMSTAND: 98281
- INGEBRUIKNAME: 17/02/1981
- AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
- Exportdoc./Importdoc/705: NEE
- Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
- Keuringsbewijs (ja-nee): JA
- Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
- BTW-/Margewagen: Marge
BESCHRIJVING:
De G-Klasse van het type 460 werd geleverd als militair voertuig. Kernwoorden hier zijn betrouwbaarheid, robuustheid en fantastische terreincapaciteiten!
Deze G werd recent gerestaureerd. Hier werd deze voorzien van nieuwe lak binnen en buiten. De staat is goed. De wagen start, rijdt en remt. Momenteel is deze ingeschreven als oldtimer.
Schatting van de veilingmeester: €16.000,- a €18.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
- MERK: Mercedes-Benz
- TYPE: 290GD
- CC: 2.900
- BRANDSTOF: Diesel
- VIN: 46031217010806
- AFGELEZEN KMSTAND: 98281
- INGEBRUIKNAME: 17/02/1981
- AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
- Exportdoc./Importdoc/705: NEE
- Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
- Keuringsbewijs (ja-nee): JA
- Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
- BTW-/Margewagen: Marge
BESCHRIJVING:
De G-Klasse van het type 460 werd geleverd als militair voertuig. Kernwoorden hier zijn betrouwbaarheid, robuustheid en fantastische terreincapaciteiten!
Deze G werd recent gerestaureerd. Hier werd deze voorzien van nieuwe lak binnen en buiten. De staat is goed. De wagen start, rijdt en remt. Momenteel is deze ingeschreven als oldtimer.
Schatting van de veilingmeester: €16.000,- a €18.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.