Date de départ | 27-11-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 11-12-2018 20:16 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
VOERTUIGGEGEVENS - MERK: Sahara - TYPE: 350 LT - VIN: 35377059 - INGEBRUIKNAME: 15/06/1977 - AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Nederland - Gedouaneerd - Exportdoc./Importdoc/705: JA - Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA - NL - Keuringsbewijs (ja-nee): JA - NL - Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE - Marge-/BTWvoertuig: Marge BESCHRIJVING: De Sahara 350 LT is een leuke retro caravan, ideaal om te monteren achter je oldtimer. Door het gewicht van +- 600kg kan deze achter veel oldtimers gebruikt worden. Ze is geremd en voorzien van de nodige boorddocumenten om in België gekeurd en ingeschreven te worden. Deze Sahara is voorzien van het nodige comfort. Deze werd recent volledig op punt gezet en hier werd niets over het hoofd gezien. Volgende punten zijn aangepakt en aantoonbaar op papier: - Nieuwe druklager - Nazicht kachel - Deelvernieuwing van de stroom aanbood - Deelvernieuwing van het watercircuit - 2 nieuwe gasflessen - Disselslot nieuw - Nieuwe jerrycan - Nieuwe stroomkabel De staat van de caravan is fantastisch gezien de leeftijd! Gaande van het koetswerk, over de bekleding tot het volledige interieur. Ook zijn er op het eerste zicht geen sporen van waterschade! Een buitenkans! Schatting van de veilingmeester: €3.750,- a €4.750,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. |