Date de départ | 27-11-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 11-12-2018 20:24 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
VOERTUIGGEGEVENS - MERK: Citroën - TYPE: Dyane 6 - CC: 602cc - KW: 20 - BRANDSTOF: Benzine - VIN: VF7AYCBC075CB9378 - AFGELEZEN KMSTAND: 72.660 - INGEBRUIKNAME: 08/04/1981 - AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België - Exportdoc./Importdoc/705: NEE - Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA - Keuringsbewijs (ja-nee): NEE - Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA - BTW-/Margewagen: Marge BESCHRIJVING: De Dyane kwam als aanvulling op het assortiment van Citroën naast de 2CV waarmee het grotendeels haar techniek van gebruikte. Deze Dyane is een Belgische van origine, gevonden bij de eerste eigenaar! Dit is een rasechte barnfind. We stellen de wagen voor zoals we ze gevonden hebben, met het stof van lange tijd er nog op. . Dat maakt deze Dyane een leuk restauratieproject. Ze is compleet en vooral origineel en onverprutst. Dat vind je hoe langer hoe minder. Schatting van de veilingmeester: €4.000,- a €5.000,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. |