Date de départ | 27-11-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 11-12-2018 20:10 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
VOERTUIGGEGEVENS - MERK: Citroën - TYPE: DS20 Spécial - CC: 2.000cc - BRANDSTOF: Benzine - VIN: DSFD04FD7297 - KM: 20.650 - INGEBRUIKNAME: 27/04/1973 - AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België - Exportdoc./Importdoc/705: NEE - Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA - Keuringsbewijs (ja-nee): JA - Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE - Marge-/BTWwagen: Marge BESCHRIJVING: De DS, de godin der automobielen, alom gekend voor zijn vooruitstrevend design en uitermate zacht comfort door de bekende hydraulische ophanging. Vroeger reden Jean en Marie met een 2CV, echter meneer dokteur had een DS. Dit alles verklaar het succes vandaag van de Citroën DS. Dit exemplaar is een D Spécial, in de simpelste uitvoering en net dat maakt deze zo mooi. De sobere carrosserie zonder tierlantijntjes, puurheid in z’n mooiste vorm. Deze DS betreft een restauratie van hoge kwaliteit, uitgevoerd enkele jaren geleden. En die kwaliteit is duidelijk te zien. Zo werd het gehele koetswerk onder handen genomen. De dragende delen en deurposten staan mooi in de zwarte fabriekslak. De duidelijk zichtbare puntlassen af fabriek zijn een teken dat de basis van restauratie ontzetten puur is geweest. Het lakwerk is fantastisch met weinig gebruiksporen. Het interieur is volledig origineel. Hier zijn enkele charmante tekenen van leven aanwezig en dat hoort ook zo. Technisch is deze DS en echte DS en geen ID. Dit verklaar het chassisnummer en typeplaatje aanwezig in de auto. Technisch is ze perfect. Zo werd de Godin voorzien van nieuwe originele Michelin banden. De volledige stuurinrichting is nieuw incl. stuurhuis. Het veersysteem is nieuw, zo zijn alle veerbollen vervangen. De motor staat op punt met de juiste afstelling van carburator, kleptiming en ontstekingstijdstip alsook nieuwe bougies, kabels en contactpunten. Ook de waterpomp is vervangen. Vorige maand is de uitlaat nog vervangen. Met andere woorden, alles wat ook maar enige leeftijdsgebonden slijtage kan vertonen is vervangen door nieuwe onderdelen. Dit is werkelijk een droom voor de echte purist! Schatting van de veilingmeester: €23.000,- a €25.000,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. - OPTIONELE SERICEPAKKETTEN - Team GT HammerTime bestaat uit 2 sterke teams die voor jou klaarstaan. Om je niet in de kou te laten staan met je aankoop via GT HammerTime voorzien we verschillende mogelijkheden om jou op weg te helpen! Op die manier kan je gerust en met volle hartelust genieten van de buitenkansen die we je aanbieden. Dus sla je slag, wij helpen je verder. - TRANSPORTpakket (Prijs in functie van de afstand) . - STARTpakket* (vanaf €299,- incl. BTW) Om je Classic Car op de weg te krijgen dient deze technisch in orde te zijn. Doe je beroep op het STARTpakket dan voorzien we je van: - een keuringsnazicht - een KEURING oldtimer - een bestek van herstelling (indien nodig) *Dit pakket omvat een vaststelling, echter geen herstelling. *Voertuig dient voorzien te zijn van geldige Belgische boorddocumenten of geldig 705 document. - SERVICEpakket (Prijs op maat) Om zeker te zijn van je stuk voorzie je je Classic Car best van een degelijke servicebeurt. Gezien onze ervaring kunnen we je hier de juiste zorg op maat van jouw Classic Car bieden. Spreek ons aan voor de juiste details. - SHINEpakket* (Prijs op maat) Wat is er mooier dan een vers gereconditioneerde Classic Car? Weinig! Net daarom voorzien we dit SHINEpakket. Hierdoor haal je het beste uit je Classic Car en bekom je per direct een waardetoename van jouw aankoop! Reconditionering van de lak incl. kleine lakcorrectie, de motorruimte, de wielkuipen en het interieur d.m.v. softcleaning Prijs in functie van de grootte & staat van het voertuig |