Date de départ | 27-11-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 11-12-2018 20:42 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
VOERTUIGGEGEVENS
- MERK: Porsche
- TYPE: 911 - 993
- CC: 3.600
- KW: 200
- BRANDSTOF: Benzine
- VIN: WP0ZZZ99ZRS314717
- AFGELEZEN KMSTAND: 165.787
- INGEBRUIKNAME: 27/04/1994
- AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
- Exportdoc./Importdoc/705: NEE
- Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
- Keuringsbewijs (ja-nee): JA
- Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA
- BTW-/Margewagen: Marge
De Porsche 964 wordt vandaag aanzien als één van de ultieme rijders Porsche. Dit omdat er t.o.v. de voorgaande G-modellen gebruik is gemaakt van veel jongere technieken. En dat merk je, dit is een moderne auto op vlak van rijden. Een koppelrijk trekvermogen en een ontzettende romigheid maken van deze 964 een droom op wielen! De 993 is de opvolger van dit eerder omschreven succesverhaal. Verfijnd en pure klasse, zeker omdat het de laatst luchtgekoelde Porsche betreft. De 993 wordt door kenners omschreven met de Porsche waar op vlak van investering nog de meeste groei in zit. Deze 993 is een prachtexemplaar op elk vlak. Het lakwerk is in A1 kwaliteit met weinig gebruikssporen. Het interieur is origineel met een correcte patina. Technisch rijdt de 993 goed zoals het hoort. Schatting van de veilingmeester: €60.000,- a €63.000,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. - OPTIONELE SERVICEPAKKETTEN - Team GT HammerTime bestaat uit 2 sterke teams die voor jou klaarstaan. Om je niet in de kou te laten staan met je aankoop via GT HammerTime voorzien we verschillende mogelijkheden om jou op weg te helpen! Op die manier kan je gerust en met volle hartelust genieten van de buitenkansen die we je aanbieden. Dus sla je slag, wij helpen je verder. - TRANSPORTpakket (Prijs in functie van de afstand) . - STARTpakket* (vanaf €299,- incl. BTW) Om je Classic Car op de weg te krijgen dient deze technisch in orde te zijn. Doe je beroep op het STARTpakket dan voorzien we je van: - een keuringsnazicht - een KEURING oldtimer - een bestek van herstelling (indien nodig) *Dit pakket omvat een vaststelling, echter geen herstelling. *Voertuig dient voorzien te zijn van geldige Belgische boorddocumenten of geldig 705 document. - SERVICEpakket (Prijs op maat) Om zeker te zijn van je stuk voorzie je je Classic Car best van een degelijke servicebeurt. Gezien onze ervaring kunnen we je hier de juiste zorg op maat van jouw Classic Car bieden. Spreek ons aan voor de juiste details. - SHINEpakket* (Prijs op maat) Wat is er mooier dan een vers gereconditioneerde Classic Car? Weinig! Net daarom voorzien we dit SHINEpakket. Hierdoor haal je het beste uit je Classic Car en bekom je per direct een waardetoename van jouw aankoop! Reconditionering van de lak incl. kleine lakcorrectie, de motorruimte, de wielkuipen en het interieur d.m.v. softcleaning Prijs in functie van de grootte & staat van het voertuig